ZÁPAS
09.02.23 | 1. kolo | Bohua Dong | Daniil Ostapenkov | 1-6, 6-3, 7-63 | M25 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bohua Dong | Daniil Ostapenkov | |
1. podanie % | 70/102 (69%) | 66/96 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/70 (56%) | 40/66 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/32 (56%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 44/96 (46%) | 45/102 (44%) |
Vyhrané body celkom | 101/198 (51%) | 97/198 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Bohua Dong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bohua Dong | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bohua Dong | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bohua Dong | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bohua Dong | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bohua Dong | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bohua Dong | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bohua Dong | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Bohua Dong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bohua Dong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bohua Dong | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Bohua Dong | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bohua Dong | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bohua Dong | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Daniil Ostapenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bohua Dong | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
Čína
16.06.02, 21 rokov
16.06.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bohua Dong vs. Daniil Ostapenkov - Vzájomné zápasy
09.02.23 | 1. kolo | Bohua Dong | Daniil Ostapenkov | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | M25 Monastir | tvrdý |
Bohua Dong form & Daniil Ostapenkov form
Bohua Dong - posledné zápasy
M25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 4-6, 3-3, - Bohua Dong - skreč | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Marc Polmans | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Justin Barki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | - | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-3, - Bohua Dong - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Anro Nel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Sandro Cottino | 0-4, - Bohua Dong - skreč | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Sidorov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 0-6, - Bohua Dong - skreč | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-2, 2-0, Jayden Court - skreč | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. James Edley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Derek Pham | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Zi Hui Chen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Daniil Ostapenkov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-2, - Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Zhe Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Chukang Wang | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-4, 6-3 | detail zápasu |