INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniil Glinka vs. Seong-Gook Oh - Vzájomné zápasy
18.04.21 | 1. kolo kval. | Daniil Glinka | Seong-Gook Oh | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Daniil Glinka form & Seong-Gook Oh form
Daniil Glinka - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Ryan Seggerman | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Andres Delgadillo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu |
Seong-Gook Oh - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.19 štvrťfinále | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.19 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |