ZÁPAS
08.05.23 | 2. kolo kval. | Daniele Minighini | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 10-2 | M15 Doboj | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
15.07.04, 19 rokov
15.07.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
Daniele Minighini vs. Admir Kalender - Vzájomné zápasy
08.05.23 | 2. kolo kval. | Daniele Minighini | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | M15 Doboj | antuka |
Daniele Minighini form & Admir Kalender form
Daniele Minighini - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marco Miceli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 štvrťfinále | vs. Ilya Snitari | Ilya Snitari - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. George Lazarov | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Perruzza | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Giuseppe Caparco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Di Nicola | 7-5, 0-6, 10-6 | detail zápasu |
Admir Kalender - posledné zápasy
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.08.22 finále | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.22 semifinále | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detail zápasu |