ZÁPAS
14.08.19 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Nicolas Alberto Arreche | 7-5, 6-1 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniele Capecchi | Nicolas Alberto Arreche | |
1. podanie % | 45/66 (68%) | 40/63 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/45 (71%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 25/66 (38%) |
Vyhrané body celkom | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 0 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daniele Capecchi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
Daniele Capecchi | 3-1 | |
3-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
Daniele Capecchi | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Daniele Capecchi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Daniele Capecchi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Daniele Capecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-0 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniele Capecchi | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 0-15 | ||
Daniele Capecchi | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Nicolas Alberto Arreche | |
Daniele Capecchi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniele Capecchi vs. Nicolas Alberto Arreche - Vzájomné zápasy
17.10.19 | 2. kolo | Nicolas Alberto Arreche | Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
14.08.19 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Nicolas Alberto Arreche | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Daniele Capecchi form & Nicolas Alberto Arreche form
Daniele Capecchi - posledné zápasy
M25 Rome - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 finále | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu |
Nicolas Alberto Arreche - posledné zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu |