ZÁPAS
14.09.22 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Erik Arutiunian | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Daniele Capecchi | Erik Arutiunian | |
1. podanie % | 32/49 (65%) | 34/49 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkom | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniele Capecchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniele Capecchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniele Capecchi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daniele Capecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniele Capecchi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniele Capecchi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniele Capecchi vs. Erik Arutiunian - Vzájomné zápasy
14.09.22 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Erik Arutiunian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Daniele Capecchi form & Erik Arutiunian form
Daniele Capecchi - posledné zápasy
M25 Rome - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 štvrťfinále | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 finále | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu |
Erik Arutiunian - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 3-0, Oskar Oliver Stuchlik - skreč | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |