ZÁPAS
02.08.19 | štvrťfinále | Daniel Dutra Da Silva | Pietro Rondoni | 6-2, 7-5 | M25 Bolzano | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniel Dutra Da Silva | Pietro Rondoni | |
1. podanie % | 40/63 (63%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/40 (73%) | 22/33 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 25/58 (43%) | 20/63 (32%) |
Vyhrané body celkom | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, A-40 | ||
4-2 | Pietro Rondoni | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pietro Rondoni | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-2 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Pietro Rondoni | |
0-0 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-15 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Dutra Da Silva vs. Pietro Rondoni - Vzájomné zápasy
02.08.19 | štvrťfinále | Daniel Dutra Da Silva | Pietro Rondoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Bolzano | antuka |
Daniel Dutra Da Silva form & Pietro Rondoni form
Daniel Dutra Da Silva - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu |
Pietro Rondoni - posledné zápasy
M25 Sierre - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - skreč | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.21 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
14.03.21 finále | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.21 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - skreč | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |