ZÁPAS
03.04.23 | kvalifik. | Daniel Merida Aguilar | Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | Murcia Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniel Merida Aguilar | Orlando Luz | |
1. podanie % | 62/102 (61%) | 66/102 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/62 (68%) | 46/66 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/40 (50%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 40/102 (39%) | 40/102 (39%) |
Vyhrané body celkom | 102/204 (50%) | 102/204 (50%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daniel Merida Aguilar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Merida Aguilar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 6-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Daniel Merida Aguilar | 0-0 | |
0-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Merida Aguilar | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
Daniel Merida Aguilar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Merida Aguilar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Merida Aguilar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Daniel Merida Aguilar vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy
03.04.23 | kvalifik. | Daniel Merida Aguilar | Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Murcia Challenger | antuka |
Daniel Merida Aguilar form & Orlando Luz form
Daniel Merida Aguilar - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Hynek Barton | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Nick Hardt | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lukas Neumayer | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Patrik Meszaros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 4-6, 4-2, Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Hazem Naow | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Duarte Vale | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Orlando Luz - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |