ZÁPAS
21.06.21 | kvalifik. | Daniel Cukierman | Gian Luca Tanner | 6-3, 6-4 | M25 Klosters | antuka |
ŠTATISTIKY
Daniel Cukierman | Gian Luca Tanner | |
1. podanie % | 41/59 (69%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/41 (78%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/18 (39%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/54 (41%) | 20/59 (34%) |
Vyhrané body celkom | 61/113 (54%) | 52/113 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Daniel Cukierman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Cukierman | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Cukierman | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Cukierman | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Cukierman | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Cukierman | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Cukierman | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniel Cukierman | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cukierman | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Gian Luca Tanner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniel Cukierman | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
12.01.01, 23 rokov
12.01.01, 23 rokov
Daniel Cukierman vs. Gian Luca Tanner - Vzájomné zápasy
21.06.21 | kvalifik. | Daniel Cukierman | Gian Luca Tanner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Klosters | antuka |
Daniel Cukierman form & Gian Luca Tanner form
Daniel Cukierman - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - skreč | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Gian Luca Tanner - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
09.03.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | detail zápasu |