ZÁPAS
29.08.21 | 1. kolo kval. | Dan Radu Munteanu | Pietro Pirolt | 6-1, 4-6, 10-6 | M15 Bad | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
29.03.01, 23 rokov
29.03.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
14.11.99, 24 rokov
14.11.99, 24 rokov
Dan Radu Munteanu vs. Pietro Pirolt - Vzájomné zápasy
29.08.21 | 1. kolo kval. | Dan Radu Munteanu | Pietro Pirolt | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Bad | antuka |
Dan Radu Munteanu form & Pietro Pirolt form
Dan Radu Munteanu - posledné zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Carel Pieter Wessel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Pietro Pirolt - posledné zápasy
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Stehlik | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Zimmermann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Nico Blum | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Mauricio Astorga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Fernando Andre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. George Davies | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F20 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Morais (ANG) | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. James Story | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sven Lemstra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. David Tomic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |