ZÁPAS
06.05.19 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Mateusz Terczynski | 6-3, 6-1 | M15 Troisdorf | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 rokov
21 841 $
02.03.96, 28 rokov
21 841 $
Dan Alexandru Tomescu vs. Mateusz Terczynski - Vzájomné zápasy
06.05.19 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Mateusz Terczynski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Troisdorf | antuka |
Dan Alexandru Tomescu form & Mateusz Terczynski form
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - posledné zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |