ZÁPAS
29.05.21 | semifinále | Dalibor Svrcina | Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | M25 Most | antuka |
ŠTATISTIKY
Dalibor Svrcina | Alex Rybakov | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 31/53 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/41 (63%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 24/62 (39%) |
Vyhrané body celkom | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalibor Svrcina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalibor Svrcina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alex Rybakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dalibor Svrcina vs. Alex Rybakov - Vzájomné zápasy
29.05.21 | semifinále | Dalibor Svrcina | Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Most | antuka |
Dalibor Svrcina form & Alex Rybakov form
Dalibor Svrcina - posledné zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Alex Rybakov - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - Alex Rybakov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |