ZÁPAS
09.03.21 | kvalifik. | Constantin Bittoun Kouzmine | Martin Dobry | 6-3, 6-0 | M15 Bratislava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
21.08.00, 23 rokov
21.08.00, 23 rokov
Constantin Bittoun Kouzmine vs. Martin Dobry - Vzájomné zápasy
09.03.21 | kvalifik. | Constantin Bittoun Kouzmine | Martin Dobry | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Bratislava | tvrdý I. |
Constantin Bittoun Kouzmine form & Martin Dobry form
Constantin Bittoun Kouzmine - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Martin Dobry - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 0-6, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
24.11.20 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.07.20 1. kolo | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Sisolak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Ovcharov | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 1-6, 4-6 | detail zápasu |