Conner Huertas Del Pino vs. Paul Valsecchi 25.10.2022

Conner Huertas Del Pino vs. Paul Valsecchi 25.10.2022 - M15 Santa Cruz | porovnanie

ZÁPAS

25.10.221. koloConner Huertas Del Pino Paul Valsecchi 6-0, 6-1 Bolivia M15 Santa antuka

ŠTATISTIKY

Conner Huertas Del PinoPaul Valsecchi
1. podanie %23/33 (70%)27/45 (60%)
Vyhrané body z 1.podania19/23 (83%)11/27 (41%)
Vyhrané body z 2.podania6/10 (60%)5/18 (28%)
Vyhrané break-bally6/13 (46%)0/1 (0%)
Vyhrané body z returnu29/45 (64%)8/33 (24%)
Vyhrané body celkom54/78 (69%)24/78 (31%)
Dvojchyby23
Esá20

ŠTATISTIKY

1
0-0Paul Valsecchi Paul Valsecchi podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP]
Conner Huertas Del Pino Conner Huertas Del Pino podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15
3-0Paul Valsecchi Paul Valsecchi podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
4-0Paul Valsecchi Paul Valsecchi podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Conner Huertas Del Pino Conner Huertas Del Pino podáva5-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
6-0
2
0-0Paul Valsecchi Paul Valsecchi podáva
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Conner Huertas Del Pino Conner Huertas Del Pino podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15
1-1Paul Valsecchi Paul Valsecchi podáva
0-0
6-1

Conner Huertas Del Pino
Peru
20.12.95, 28 rokov




828
25
78 209 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 rokov






16 033 $
Paul Valsecchi
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Conner Huertas Del Pino vs. Paul Valsecchi - Vzájomné zápasy

25.10.221. koloConner Huertas Del PinoPaul Valsecchi6-0, 6-1 detail zápasuBolivia M15 Santa antuka

Conner Huertas Del Pino form & Paul Valsecchi form

Conner Huertas Del Pino - posledné zápasy

Brazil Florianopolis Challenger - antuka
31.03.24
1. kolo kval.
vs. Daniel Dutra Da Silva0-4, - Conner Huertas Del Pino - skrečprehradetail zápasu
Brazil Sao Leopoldo - antuka
24.03.24
1. kolo kval.
vs. Nicolas Zanellato0-6, 6-75 prehradetail zápasu
Paraguay Asuncion Challenger - antuka
18.03.24
kvalifik.
vs. Gonzalo Villanueva3-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.03.24
1. kolo kval.
vs. Simon Freund6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Chile Santiago Challenger - antuka
10.03.24
1. kolo kval.
vs. Orlando Luz2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Bolivia Santa Cruz - antuka
03.03.24
1. kolo kval.
vs. Federico Zeballos1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Chile Temuco Challenger - tvrdý
30.11.23
2. kolo
vs. Alafia Ayeni6-3, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.11.23
1. kolo
vs. Andres Andrade3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
27.11.23
kvalifik.
vs. Gabriel Decamps0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.11.23
1. kolo kval.
vs. Gabriel Roveri Sidney6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil Brasilia Challenger - tvrdý
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Mateus Alves4-6, 6-74 prehradetail zápasu
Peru Lima 2 - antuka
09.11.23
2. kolo
vs. Alejandro Tabilo3-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.23
1. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Brazil M25 Lajeado - antuka
13.10.23
štvrťfinále
vs. Leonardo Aboian2-6, 5-7 prehradetail zápasu
12.10.23
2. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva7-63, 7-5 výhradetail zápasu
11.10.23
1. kolo
vs. Igor Gimenez6-4, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina M25 Mendoza - antuka
05.10.23
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte4-6, 6-3, 6-75 prehradetail zápasu
04.10.23
1. kolo
vs. Mateo Barreiros Reyes6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Colombia Bogota Challenger - antuka
24.09.23
1. kolo kval.
vs. Ignacio Buse4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
21.08.23
1. kolo
vs. Renzo Olivo6-3, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Peru M25 Trujillo - antuka
17.08.23
2. kolo
vs. Roberto Cid Subervi7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skrečprehradetail zápasu
15.08.23
1. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic Santo Domingo - antuka
08.08.23
kvalifik.
vs. Justin Roberts6-76, 4-6 prehradetail zápasu
06.08.23
1. kolo kval.
vs. Alejandro Jose Gandini6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Ecuador Salinas Challenger - tvrdý
23.07.23
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Blois Challenger - antuka
19.06.23
kvalifik.
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-75, 4-6 prehradetail zápasu
18.06.23
1. kolo kval.
vs. Lucas Poullain6-3, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
France Lyon Challenger - antuka
11.06.23
1. kolo kval.
vs. Calvin Hemery3-6, 7-62, 6-73 prehradetail zápasu
Germany Heilbronn Challenger - antuka
04.06.23
1. kolo kval.
vs. Akira Santillan1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Chile Coquimbo Challenger - antuka
03.05.23
2. kolo
vs. Mateus Alves1-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu

Paul Valsecchi - posledné zápasy

Romania M25+H Bacau - antuka
24.07.24
1. kolo
vs. Bogdan Pavel1-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.07.24
kvalifik.
vs. Matei Cristian Onofrei6-1, 6-3 výhradetail zápasu
22.07.24
2. kolo kval.
vs. Axel Herberg6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
17.07.24
1. kolo
vs. Kristjan Tamm3-6, 6-76 prehradetail zápasu
16.07.24
kvalifik.
vs. Gheorghe Claudiu Schinteie7-5, 7-65 výhradetail zápasu
15.07.24
2. kolo kval.
vs. Dan Radu Munteanu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France Troyes Challenger - antuka
30.06.24
1. kolo kval.
vs. Neil Oberleitner2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Brazil M25 Maceio - antuka
21.03.24
2. kolo
vs. Mateus Alves1-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.03.24
1. kolo
vs. Luis Britto6-3, 6-4 výhradetail zápasu
18.03.24
kvalifik.
vs. Joaquim Almeida6-1, 6-2 výhradetail zápasu
17.03.24
1. kolo kval.
vs. Ronaldo Alexandre6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil M25 Feira - tvrdý
11.03.24
kvalifik.
vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho6-3, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
10.03.24
1. kolo kval.
vs. Guilherme Meale7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Brazil M25 Recife - antuka
08.03.24
štvrťfinále
vs. Dmitry Popko2-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.03.24
2. kolo
vs. Juan Sebastian Osorio6-3, 7-5 výhradetail zápasu
05.03.24
1. kolo
vs. Jose Pereira6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.24
kvalifik.
vs. Matheus Cury Bueres6-2, 7-65 výhradetail zápasu
03.03.24
1. kolo kval.
vs. Gabriel Batagin6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bagnoles - antuka
22.01.24
kvalifik.
vs. Adam Briant4-6, 6-3, 5-10 prehradetail zápasu
21.01.24
1. kolo kval.
vs. Clement Tenenhaus6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.01.24
kvalifik.
vs. Gabriel Donev3-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.01.24
2. kolo kval.
vs. Andrea Paolini6-4, 6-0 výhradetail zápasu
14.01.24
1. kolo kval.
vs. Aaron Gil Garcia6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.01.24
2. kolo kval.
vs. Sami Ben Abdennibi1-6, 6-77 prehradetail zápasu
07.01.24
1. kolo kval.
vs. Oleksander Kyrychenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Villers - tvrdý I.
15.10.23
1. kolo kval.
vs. Liova Ajavon3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Serbia M15 Kursumlijska - antuka
12.09.23
kvalifik.
vs. Romeo Hadzimehmedovic2-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.09.23
2. kolo kval.
vs. Peter Kucera6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Serbia M15 Pirot - antuka
04.09.23
2. kolo kval.
vs. Alen Mujakic6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
Serbia M15 Kursumlijska - antuka
29.08.23
kvalifik.
vs. Alen Mujakic2-6, 1-6 prehradetail zápasu
<