ZÁPAS
14.10.21 | 2. kolo | Conner Huertas Del Pino | Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-64, 6-3 | M25 Lima | antuka |
ŠTATISTIKY
Conner Huertas Del Pino | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
1. podanie % | 53/74 (72%) | 55/71 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/53 (58%) | 29/55 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 36/71 (51%) | 32/74 (43%) |
Vyhrané body celkom | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Murkel Alejandro Dellien Velasco | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Conner Huertas Del Pino vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco - Vzájomné zápasy
30.10.22 | finále | Murkel Alejandro Dellien Velasco | Conner Huertas Del Pino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
03.01.22 | kvalifik. | Murkel Alejandro Dellien Velasco | Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
14.10.21 | 2. kolo | Conner Huertas Del Pino | Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
Conner Huertas Del Pino form & Murkel Alejandro Dellien Velasco form
Conner Huertas Del Pino - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Murkel Alejandro Dellien Velasco - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
22.03.24 semifinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Ozan Baris | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Renzo Olivo | 6-1, 2-6, 4-2, Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-2, 6-3 | detail zápasu |