ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Christian Samuelsson | Florian Lakat | 7-5, 6-1 | M25+H Plaisir | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Christian Samuelsson | Florian Lakat | |
1. podanie % | 24/48 (50%) | 50/67 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/24 (92%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/24 (54%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/67 (48%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkom | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 8 | 9 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-2 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Christian Samuelsson | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Florian Lakat | |
0-0, 0-30 | ||
Christian Samuelsson | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Florian Lakat | |
Christian Samuelsson | 2-5 | |
3-5 | Florian Lakat | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
5-5 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0 | ||
Christian Samuelsson | 6-5 | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
Christian Samuelsson | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Christian Samuelsson | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Florian Lakat | |
0-0 | ||
Christian Samuelsson | 4-1 | |
5-1 | Florian Lakat | |
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Christian Samuelsson vs. Florian Lakat - Vzájomné zápasy
25.09.19 | 1. kolo | Florian Lakat | Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Stockholm | tvrdý I. |
18.09.19 | 1. kolo | Christian Samuelsson | Florian Lakat | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M25+H Plaisir | tvrdý I. |
07.05.19 | 1. kolo | Christian Samuelsson | Florian Lakat | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Karlskrona | antuka |
Christian Samuelsson form & Florian Lakat form
Christian Samuelsson - posledné zápasy
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Jake Hersey | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bastian Trinker | 5-7, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Jakub Paul | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-77, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Vaclav Safranek | 7-5, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tomas Vanko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Jim Walder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
04.10.19 semifinále | vs. Martins Podzus | 6-74, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.19 štvrťfinále | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.19 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Carl Gustafsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Florian Lakat - posledné zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.20 kvalifik. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
31.05.19 štvrťfinále | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |