Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
17.08.99, 24 rokov
14 512 $
17.08.99, 24 rokov
14 512 $
Chris Rodesch vs. Daniel De Jonge - Vzájomné zápasy
12.06.22 | 1. kolo kval. | Chris Rodesch | Daniel De Jonge | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Duffel | antuka |
Chris Rodesch form & Daniel De Jonge form
Chris Rodesch - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
03.02.24 | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Denis Kudla | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Bor Artnak | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Blaz Rola | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Martin Damm | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Andres Andrade | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Axel Nefve | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Marlon Vankan | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Stijn Pel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antoine Monaco | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Theo Papamalamis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-64, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Lars Johann | 6-2, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Radu Mihai Papoe | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Daniel De Jonge - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Max Dahlin | 6-2, 5-5, Max Dahlin - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Briant | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Olszakowski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detail zápasu |