ZÁPAS
02.10.22 | 1. kolo kval. | Carlos Sanchez Jover | Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | Campinas Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Sanchez Jover | Gabriel Tumasonis | |
1. podanie % | 20/45 (44%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/20 (80%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/25 (56%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/40 (58%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Sanchez Jover | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Carlos Sanchez Jover | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Gabriel Tumasonis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 6-1 | |
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
22.01.96, 28 rokov
11 620 $
22.01.96, 28 rokov
11 620 $
Carlos Sanchez Jover vs. Gabriel Tumasonis - Vzájomné zápasy
02.10.22 | 1. kolo kval. | Carlos Sanchez Jover | Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka |
Carlos Sanchez Jover form & Gabriel Tumasonis form
Carlos Sanchez Jover - posledné zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Gabriel Tumasonis - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Azevedo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 2-6, - Gabriel Tumasonis - skreč | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ziwen Ju | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Thomas Brown | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Schenekenberg | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Pedro Rodrigues (2006) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Andrew Rogers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Victor Lilov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 7-66, 6-2 | detail zápasu |