ZÁPAS
25.09.22 | 1. kolo kval. | Carlos Sanchez Jover | Alex Barrena | 6-1, 6-2 | Buenos Aires | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Sanchez Jover | Alex Barrena | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/20 (70%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkom | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carlos Sanchez Jover | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Sanchez Jover | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 | Alex Barrena | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carlos Sanchez Jover vs. Alex Barrena - Vzájomné zápasy
25.09.22 | 1. kolo kval. | Carlos Sanchez Jover | Alex Barrena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
21.04.21 | 1. kolo | Alex Barrena | Carlos Sanchez Jover | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Carlos Sanchez Jover form & Alex Barrena form
Carlos Sanchez Jover - posledné zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alex Barrena - posledné zápasy
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detail zápasu |