ZÁPAS
10.10.20 | 1. kolo kval. | Carlos Lopez Montagud | Riccardo Bonadio | 7-64, 2-6, 6-2 | Alicante Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Lopez Montagud | Riccardo Bonadio | |
1. podanie % | 63/95 (66%) | 54/96 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/63 (65%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/32 (59%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 39/96 (41%) | 35/95 (37%) |
Vyhrané body celkom | 99/191 (52%) | 92/191 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Carlos Lopez Montagud | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carlos Lopez Montagud vs. Riccardo Bonadio - Vzájomné zápasy
10.10.20 | 1. kolo kval. | Carlos Lopez Montagud | Riccardo Bonadio | 7-64, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Alicante Challenger | antuka |
Carlos Lopez Montagud form & Riccardo Bonadio form
Carlos Lopez Montagud - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 štvrťfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Riccardo Bonadio - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |