ZÁPAS
22.02.21 | 2. kolo kval. | Bradley Paliska | Peter Goldsteiner | 5-7, 6-4, 16-14 | M25 Vale | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
02.09.02, 21 rokov
02.09.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bradley Paliska vs. Peter Goldsteiner - Vzájomné zápasy
22.02.21 | 2. kolo kval. | Bradley Paliska | Peter Goldsteiner | 5-7, 6-4, 16-14 | detail zápasu | M25 Vale | tvrdý |
Bradley Paliska form & Peter Goldsteiner form
Bradley Paliska - posledné zápasy
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Noah Schachter | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 6-76, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Robin Catry | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 7-66, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Peter Kuszynski | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Idriss Haddouch | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Lisandru Rodriguez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Rys | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Edoardo Graziani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-76, 2-6 | detail zápasu |
Peter Goldsteiner - posledné zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |