ZÁPAS
06.03.18 | 1. kolo | Boy Westerhof | Ido Zonder | 6-0, 6-2 | Israel F1 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Boy Westerhof | Ido Zonder | |
1. podanie % | 19/40 (48%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/19 (68%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/21 (67%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ido Zonder | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Boy Westerhof | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Boy Westerhof | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ido Zonder | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Ido Zonder | |
5-0 | Ido Zonder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Boy Westerhof | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Boy Westerhof | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Boy Westerhof | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ido Zonder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Boy Westerhof | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ido Zonder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Boy Westerhof | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Boy Westerhof | 5-2 | |
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.03.99, 25 rokov
08.03.99, 25 rokov
Boy Westerhof vs. Ido Zonder - Vzájomné zápasy
06.03.18 | 1. kolo | Boy Westerhof | Ido Zonder | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Israel F1 | tvrdý |
Boy Westerhof form & Ido Zonder form
Boy Westerhof - posledné zápasy
France F8 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 štvrťfinále | vs. David Poljak | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo | vs. Shahar Elbaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
02.02.18 štvrťfinále | vs. Igor Sijsling | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.18 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.18 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
France F1 - antuka | ||||
14.01.18 finále | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.01.18 semifinále | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.01.18 štvrťfinále | vs. Alen Avidzba | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.18 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Patrik Nema | 1-5, - Boy Westerhof - skreč | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Netherlands F7 - antuka | ||||
01.09.17 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.17 semifinále | vs. Gijs Brouwer | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
25.08.17 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.17 2. kolo | vs. Richard Gabb | Richard Gabb - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Ido Zonder - posledné zápasy
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - skreč | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |