Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
30.01.02, 22 rokov
30.01.02, 22 rokov
Boris Butulija vs. Dawid Taczala - Vzájomné zápasy
14.11.21 | 1. kolo kval. | Boris Butulija | Dawid Taczala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Opava | koberec |
Boris Butulija form & Dawid Taczala form
Boris Butulija - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Dawid Taczala - posledné zápasy
M25 Idanha - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Krystof Zapsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Julian Peter | 7-64, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Wojciech Medynski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Erko Nigula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexey Dubinin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Borys Zgola | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | Tomas Lanik - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Filip Pieczonka | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
05.08.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 2-6 | detail zápasu |