Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
16.10.00, 23 rokov
16.10.00, 23 rokov
Bogdan Pavel vs. Artsiom Bardzin - Vzájomné zápasy
28.10.18 | 2. kolo kval. | Bogdan Pavel | Artsiom Bardzin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Bogdan Pavel form & Artsiom Bardzin form
Bogdan Pavel - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lewie Lane | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 3-0, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 6-0, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Petr Nesterov | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 7-61, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Calin Manda | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Artsiom Bardzin - posledné zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detail zápasu |