ZÁPAS
21.06.17 | 1. kolo | Bernabe Zapata Miralles | Timo Stodder | 6-4, 6-0 | Germany F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Bernabe Zapata Miralles | Timo Stodder | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/30 (67%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/18 (39%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané body celkom | 56/100 (56%) | 44/100 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bernabe Zapata Miralles vs. Timo Stodder - Vzájomné zápasy
21.06.17 | 1. kolo | Bernabe Zapata Miralles | Timo Stodder | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Germany F4 | antuka |
Bernabe Zapata Miralles form & Timo Stodder form
Bernabe Zapata Miralles - posledné zápasy
Barcelona - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Lorenzo Giustino | 7-61, Lorenzo Giustino - skreč | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-1, 4-0, Marco Cecchinato - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Laslo Djere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 1-6, 7-63, 3-0, Cristian Garin - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adam Walton | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 1-6, 0-2, - Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, - Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Novak Djokovic | 4-6, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Timo Stodder - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detail zápasu |