Turecko
28.07.01, 22 rokov
13 303 $
28.07.01, 22 rokov
13 303 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.06.02, 21 rokov
01.06.02, 21 rokov
Berk Ilkel vs. Alexandru Luca - Vzájomné zápasy
04.07.22 | 2. kolo kval. | Berk Ilkel | Alexandru Luca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Sofia | antuka |
Berk Ilkel form & Alexandru Luca form
Berk Ilkel - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aslan Gemuhluoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-72, 5-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Mogilevsky | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 2-0, Giorgi Giorgadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Tuncay Duran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Alexandru Luca - posledné zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Muhammad Kashan Tariq Qureshi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 0-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kandil | 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 1-6 | detail zápasu |