ZÁPAS
27.03.22 | 1. kolo kval. | Berk Bugarikj | Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Maced?nsko
24.07.03, 20 rokov
24.07.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
Berk Bugarikj vs. Mert Naci Turker - Vzájomné zápasy
27.03.22 | 1. kolo kval. | Berk Bugarikj | Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Berk Bugarikj form & Mert Naci Turker form
Berk Bugarikj - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Vlad Stoica | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Loic Cloes | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Boris Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Ali Habib | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Filip Cebic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Alessio Savoldi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Xian Yao Zhou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Kaito Uesugi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Teun Rozenberg | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 2-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 6-2, 2-0, Simeon Terziev - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Boco | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. David Bulbulian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Mert Naci Turker - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detail zápasu |