ZÁPAS
14.06.22 | 1. kolo | Benjamin Sigouin | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | M15 San | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Benjamin Sigouin | Tsung-Hua Yang | |
1. podanie % | 26/53 (49%) | 21/46 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/26 (69%) | 14/21 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/27 (67%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 21/46 (46%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkom | 57/99 (58%) | 42/99 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Sigouin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Sigouin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Sigouin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-15 | ||
Benjamin Sigouin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Benjamin Sigouin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Sigouin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Sigouin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Sigouin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Sigouin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Benjamin Sigouin vs. Tsung-Hua Yang - Vzájomné zápasy
14.06.22 | 1. kolo | Benjamin Sigouin | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 San | tvrdý |
Benjamin Sigouin form & Tsung-Hua Yang form
Benjamin Sigouin - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Tsung-Hua Yang - posledné zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.20 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 štvrťfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detail zápasu |