ZÁPAS
09.01.22 | 1. kolo kval. | Ben Jones | Matias Destefanis | 6-2, 6-0 | M25 Bath | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ben Jones | Matias Destefanis | |
1. podanie % | 29/35 (83%) | 28/37 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/29 (83%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/6 (33%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/37 (70%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 7 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Matias Destefanis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ben Jones | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Matias Destefanis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ben Jones | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Matias Destefanis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ben Jones | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Matias Destefanis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ben Jones | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Matias Destefanis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ben Jones | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Matias Destefanis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ben Jones | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Matias Destefanis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ben Jones | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.11.96, 27 rokov
02.11.96, 27 rokov
Ben Jones vs. Matias Destefanis - Vzájomné zápasy
09.01.22 | 1. kolo kval. | Ben Jones | Matias Destefanis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Bath | tvrdý I. |
Ben Jones form & Matias Destefanis form
Ben Jones - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Matias Destefanis - posledné zápasy
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Luini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matias Javier Silveyra Luzco | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Rafael Wagner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Chase Parker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.18 | vs. Andrew Ely | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
02.11.18 | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F35 - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jakob Kaplja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 | vs. James Jackson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Chile F11 - antuka | ||||
15.12.14 2. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F10 - antuka | ||||
08.12.14 1. kolo kval. | vs. Andres Quiroz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.14 2. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F18 - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Matias Callarami | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F17 - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Fernando Agustin Ordonez | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F16 - antuka | ||||
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Luis Federico Nani | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Thomas Da Silva Ramos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Iliev | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
19.05.14 1. kolo kval. | vs. Leonardo Bezzi | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Filippo Giorgetti | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
12.05.14 kvalifik. | vs. Rached Rihani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
05.05.14 1. kolo | vs. Vladyslav Ladygin | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Reinhardt Trollip | 1-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.14 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 1-6 | detail zápasu |