ZÁPAS
28.01.19 | 2. kolo | Sagadat Ayap | Pavel Nejedly | 4-6, 1-3, - skreč | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sagadat Ayap | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sagadat Ayap | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sagadat Ayap | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sagadat Ayap | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sagadat Ayap | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Sagadat Ayap | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sagadat Ayap | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sagadat Ayap | 1-3 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sagadat Ayap vs. Pavel Nejedly - Vzájomné zápasy
28.01.19 | 2. kolo | Sagadat Ayap | Pavel Nejedly | 4-6, 1-3, Pavel Nejedly - skreč | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sagadat Ayap form & Pavel Nejedly form
Sagadat Ayap - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Pavel Nejedly - posledné zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.22 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - skreč | detail zápasu |