Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
02.10.98, 25 rokov
02.10.98, 25 rokov
August Holmgren vs. Iori Yoshida - Vzájomné zápasy
27.06.21 | 1. kolo kval. | August Holmgren | Iori Yoshida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
August Holmgren form & Iori Yoshida form
August Holmgren - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Iori Yoshida - posledné zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Dikenstein | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Japan F8 - koberec | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Japan F7 - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Shoji Sato | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Japan F2 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Kotaro Higuchi | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Goran Markovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Granolic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Sergiu Rogoveanu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F17 - antuka | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Ayoub Chakrouni | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Samuele Ramazzotti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Shahin Khaledan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F11 - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Alexandros Voinea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bajic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F8 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Vladimir Ristic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F7 - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 2-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Aleksa Daskalovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Dusan Milojevic | 6-0, 6-4 | detail zápasu |