ZÁPAS
19.06.22 | 1. kolo kval. | Attila Boros | Alexander Orlov | 4-6, 6-3, 10-8 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Maďarsko
22.12.03, 20 rokov
22.12.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.09.04, 19 rokov
28.09.04, 19 rokov
Attila Boros vs. Alexander Orlov - Vzájomné zápasy
19.06.22 | 1. kolo kval. | Attila Boros | Alexander Orlov | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Attila Boros form & Alexander Orlov form
Attila Boros - posledné zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Mika Lipp | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dzhordzho Binda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. David Kim | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 2-2, - Attila Boros - skreč | detail zápasu |
Alexander Orlov - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 3-6, 7-63, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Warren Wood | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 0-3, - Alexander Orlov - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 5-7, 7-64, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Paul Werren | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Jake Bhangdia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-74, 6-3, 10-7 | detail zápasu |