ZÁPAS
11.09.22 | 1. kolo kval. | Arvid Nordquist | Loic Namigandet Tenguere | 7-64, 6-71, 10-8 | M25+H Plaisir | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Arvid Nordquist | Loic Namigandet Tenguere | |
1. podanie % | 53/101 (52%) | 54/105 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/53 (72%) | 45/54 (83%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/48 (52%) | 23/51 (45%) |
Vyhrané break-bally | 1/8 (13%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 37/105 (35%) | 38/101 (38%) |
Vyhrané body celkom | 100/206 (49%) | 106/206 (51%) |
Dvojchyby | 10 | 11 |
Esá | 2 | 10 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Arvid Nordquist | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arvid Nordquist | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arvid Nordquist | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arvid Nordquist | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arvid Nordquist | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arvid Nordquist | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arvid Nordquist | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arvid Nordquist | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arvid Nordquist | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arvid Nordquist | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arvid Nordquist | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arvid Nordquist | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
0-0 | Loic Namigandet Tenguere | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 7-3, 7-4, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
09.12.98, 25 rokov
09.12.98, 25 rokov
Arvid Nordquist vs. Loic Namigandet Tenguere - Vzájomné zápasy
11.09.22 | 1. kolo kval. | Arvid Nordquist | Loic Namigandet Tenguere | 7-64, 6-71, 10-8 | detail zápasu | M25+H Plaisir | tvrdý I. |
Arvid Nordquist form & Loic Namigandet Tenguere form
Arvid Nordquist - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 2. kolo | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - skreč | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Loic Namigandet Tenguere - posledné zápasy
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Jannik Opitz | 6-3, 6-73, 8-10 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Arsene Pougault | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Janos Fekete | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Robert Paul Betuker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 6-72, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jules Cabanes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 6-73, 7-610, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Nagel | 2-2, - Loic Namigandet Tenguere - skreč | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 5-7, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Filip Duda | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Christophe Nickels | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 6-76, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Julius Bult | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Miguel Avendano Cadena | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Luca Hesselmann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Theodor-Matei Ene | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Michal Lusovsky | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-10 | detail zápasu |