ZÁPAS
25.11.19 | 2. kolo kval. | Arthur Weber | Chien-Hsun Lo | 7-67, 6-2 | M15 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Arthur Weber | Chien-Hsun Lo | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 46/76 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/42 (67%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/21 (67%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/76 (45%) | 21/63 (33%) |
Vyhrané body celkom | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Weber | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Weber | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Weber | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Weber | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Arthur Weber | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Arthur Weber | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arthur Weber vs. Chien-Hsun Lo - Vzájomné zápasy
25.01.23 | 1. kolo | Arthur Weber | Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Jakarta | tvrdý |
25.11.19 | 2. kolo kval. | Arthur Weber | Chien-Hsun Lo | 7-67, 6-2 | detail zápasu | M15 Nonthaburi | tvrdý |
Arthur Weber form & Chien-Hsun Lo form
Arthur Weber - posledné zápasy
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
26.08.23 finále | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Chien-Hsun Lo - posledné zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |