ZÁPAS
07.10.21 | 2. kolo | Arthur Reymond | Santiago Rodriguez Taverna | 7-66, 4-6, 6-3 | M25 Nevers | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Arthur Reymond | Santiago Rodriguez Taverna | |
1. podanie % | 77/116 (66%) | 68/106 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 57/77 (74%) | 53/68 (78%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/39 (56%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané break-bally | 1/14 (7%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 36/106 (34%) | 37/116 (32%) |
Vyhrané body celkom | 115/222 (52%) | 107/222 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 5 | 12 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 5-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arthur Reymond vs. Santiago Rodriguez Taverna - Vzájomné zápasy
07.10.21 | 2. kolo | Arthur Reymond | Santiago Rodriguez Taverna | 7-66, 4-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Nevers | tvrdý I. |
Arthur Reymond form & Santiago Rodriguez Taverna form
Arthur Reymond - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Santiago Rodriguez Taverna - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |