ZÁPAS
04.10.20 | 1. kolo | Arthur Fils | Elmer Moller | 7-5, 6-4 | French Open | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Elmer Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Fils | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Fils | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Elmer Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Fils | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Elmer Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arthur Fils vs. Elmer Moller - Vzájomné zápasy
04.10.20 | 1. kolo | Arthur Fils | Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detail zápasu | French Open | antuka |
Arthur Fils form & Elmer Moller form
Arthur Fils - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 1-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-5, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 1-0, Daniel Altmaier - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Borna Gojo | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Jeddah - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 1-4, 2-4, 4-39, 1-4 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Luca Van Assche | 2-4, 4-1, 4-31, 4-36 | detail zápasu | |
30.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-43, 4-2, 4-35 | detail zápasu | |
29.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 4-1, 4-2, 4-2 | detail zápasu | |
28.11.23 | vs. Luca Nardi | 2-4, 4-36, 4-2, 1-4, 4-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Elmer Moller - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-0, Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Jakub Nicod | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Max Dahlin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andreas Timini | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-75, 7-60, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-62, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Stefan Dostanic | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Samir Banerjee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 | vs. Marcelo Demoliner | 6-3, 6-76, 10-4 | detail zápasu |