ZÁPAS
26.09.19 | 2. kolo | Arthur Bouquier | Patrik Hartmeier | 6-4, 7-62 | M15 Forbach | koberec |
ŠTATISTIKY
Arthur Bouquier | Patrik Hartmeier | |
1. podanie % | 44/73 (60%) | 44/78 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/44 (80%) | 32/44 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/29 (55%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/78 (38%) | 22/73 (30%) |
Vyhrané body celkom | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Arthur Bouquier | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0 | ||
Arthur Bouquier | 2-2 | |
3-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Bouquier | 4-2 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0 | ||
Arthur Bouquier | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Patrik Hartmeier | |
6-4 |
2 | ||
Arthur Bouquier | 0-0 | |
0-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Bouquier | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0 | ||
Arthur Bouquier | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Bouquier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Bouquier | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Bouquier | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-6 | Patrik Hartmeier | |
0-0 | ||
7-62 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
04.01.97, 27 rokov
04.01.97, 27 rokov
Arthur Bouquier vs. Patrik Hartmeier - Vzájomné zápasy
26.09.19 | 2. kolo | Arthur Bouquier | Patrik Hartmeier | 6-4, 7-62 | detail zápasu | M15 Forbach | koberec |
Arthur Bouquier form & Patrik Hartmeier form
Arthur Bouquier - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-62, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
04.02.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Filippo Romano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mischa Lanz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Mae Malige | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Eliakim Coulibaly | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Patrik Hartmeier - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detail zápasu |