India
07.01.94, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
India
11.07.98, 25 rokov
India
19.10.87, 36 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
India
27.04.95, 28 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni vs. Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha - Vzájomné zápasy
02.04.21 | semifinále | Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni | Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha | 6-4, 7-60 | detail zápasu | M15 New | tvrdý |
Arjun Kadhe form & Anirudh Chandrasekar form
Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni - posledné zápasy
M15 New - tvrdý |
03.04.21 finále | vs. Dalibor Svrcina/Zsombor Velcz | Dalibor Svrcina/Zsombor Velcz/Niki Kaliyanda Poonacha - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
02.04.21 semifinále | vs. Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha | 6-4, 7-60 | | detail zápasu |
01.04.21 štvrťfinále | vs. Simon Carr/Alexander Kotzen | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
31.03.21 1. kolo | vs. Dev Javia/Adil Kalyanpur | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Pune Challenger - tvrdý |
17.11.19 finále | vs. Purav Raja/Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | | detail zápasu |
16.11.19 semifinále | vs. Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan | 5-7, 7-61, 10-4 | | detail zápasu |
14.11.19 štvrťfinále | vs. Bogdan Bobrov/Ivan Nedelko | 6-4, 4-6, 16-14 | | detail zápasu |
13.11.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko/David Pichler | 6-3, 3-6, 10-5 | | detail zápasu |
Chengdu Challenger - tvrdý |
03.08.19 finále | vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song | 6-3, 0-6, 10-6 | | detail zápasu |
02.08.19 semifinále | vs. Runhao Hua/Di Wu | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
01.08.19 štvrťfinále | vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang | 7-64, 6-1 | | detail zápasu |
31.07.19 1. kolo | vs. Blake Ellis/Brydan Klein | Blake Ellis/Brydan Klein/Niki Kaliyanda Poonacha - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
Chennai Challenger - tvrdý |
06.02.19 1. kolo | vs. Gianluca Mager/Andrea Pellegrino | 6-74, 3-6 | | detail zápasu |
Pune Challenger - tvrdý |
21.11.18 štvrťfinále | vs. Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang | 3-6, 6-79 | | detail zápasu |
19.11.18 1. kolo | vs. Parikshit Somani/Dhakshineswar Suresh | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Bangalore Challenger - tvrdý |
17.11.18 semifinále | vs. Purav Raja/Antonio Sancic | 6-3, 2-6, 8-10 | | detail zápasu |
16.11.18 štvrťfinále | vs. S D Prajwal Dev/Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |
13.11.18 1. kolo | vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana | 6-3, 3-6, 11-9 | | detail zápasu |
Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha - posledné zápasy
M15 Gurugram - tvrdý |
23.11.21 1. kolo | vs. Lohithaksha Bathrinath/Manish Sureshkumar | 6-75, 5-7 | | detail zápasu |
M15 New - tvrdý |
19.11.21 semifinále | vs. Julian Cash/Zsombor Velcz | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
18.11.21 štvrťfinále | vs. Adil Kalyanpur/Rishi Reddy | 7-65, 7-5 | | detail zápasu |
16.11.21 1. kolo | vs. Nishant Dabas/Chirag Duhan | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
M15 New - tvrdý |
02.04.21 semifinále | vs. Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni | 4-6, 6-70 | | detail zápasu |
01.04.21 štvrťfinále | vs. Marco Brugnerotto/Davide Pozzi | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
31.03.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi/Chandril Sood | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Pune - tvrdý |
23.03.21 1. kolo | vs. Anvit Bendre/Parikshit Somani | 4-6, 6-1, 6-10 | | detail zápasu |
M15 Indore - tvrdý |
09.03.21 1. kolo | vs. Sidharth Rawat/Manish Sureshkumar | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
M15 Lucknow - tvrdý |
04.03.21 štvrťfinále | vs. S D Prajwal Dev/Nitin Kumar Sinha | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
03.03.21 1. kolo | vs. Kunal Anand/Rishi Reddy | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Sharm - tvrdý |
16.02.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek/David Poljak | 6-3, 1-6, 17-19 | | detail zápasu |
M15 Sharm - tvrdý |
02.02.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu/Shintaro Imai | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Kolkata - antuka |
12.03.20 štvrťfinále | vs. Kaza Vinayak Sharma/Manish Sureshkumar | 6-4, 4-6, 10-7 | | detail zápasu |
11.03.20 1. kolo | vs. Rishab Agarwal/S D Prajwal Dev | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
Pune Challenger - tvrdý |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Brydan Klein/N. Vijay Sundar Prashanth | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
13.11.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat/Manish Sureshkumar | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Kampala - antuka |
20.05.19 semifinále | vs. William Bushamuka/Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
20.05.19 finále | vs. Julian Bradley/Guy Orly Iradukunda | 4-6, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |
20.05.19 1. kolo | vs. Rishi Reddy/Dhruv Sunish | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
20.05.19 štvrťfinále | vs. Ahmed Chaudary/Muzammil Murtaza | 6-3, 7-63 | | detail zápasu |
M15 Kampala - antuka |
13.05.19 finále | vs. Simon Carr/Ryan James Storrie | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
13.05.19 1. kolo | vs. Tarun Chilakalapudi/Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
13.05.19 štvrťfinále | vs. Julian Bradley/Guy Orly Iradukunda | 4-6, 6-3, 10-6 | | detail zápasu |
13.05.19 semifinále | vs. Sergey Bolotov/S D Prajwal Dev | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Kampala - antuka |
06.05.19 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda/Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |