ZÁPAS
21.05.23 | 1. kolo kval. | Areg Stepanian | Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | M25 Mataro | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
11.04.00, 23 rokov
11.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Areg Stepanian vs. Fabian Hansch Mauritzson - Vzájomné zápasy
21.05.23 | 1. kolo kval. | Areg Stepanian | Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Mataro | antuka |
Areg Stepanian form & Fabian Hansch Mauritzson form
Areg Stepanian - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu |
Fabian Hansch Mauritzson - posledné zápasy
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 6-1, 6-70, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Alex Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-2, 5-1, Sebastian Pino - skreč | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. James Davis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gianluca Cadenasso | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Stefano Liokossis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Santana (DOM) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Maikel Villalona | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ricardo Reyna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Benedikt Henning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskar Jansson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastiao Cortez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-3, 1-0, Dax Donders - skreč | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-74, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 0-6 | detail zápasu |