Argentina
11.04.00, 23 rokov
11.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.12.98, 25 rokov
04.12.98, 25 rokov
Areg Stepanian vs. Alexey Dubinin - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Areg Stepanian | Alexey Dubinin | 7-64, 6-4 | detail zápasu | M15 Telavi | antuka |
Areg Stepanian form & Alexey Dubinin form
Areg Stepanian - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu |
Alexey Dubinin - posledné zápasy
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Solal Pont | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 5-7, 0-1, - Alexey Dubinin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Baptiste Rey | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luc Hoeijmans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mahbod | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Rahmani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | detail zápasu |