ZÁPAS
29.06.20 | 1. kolo | Antoine Cornut-Chauvinc | Thomas Laurent | 6-4, 6-1 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Thomas Laurent | |
0-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-3 | Thomas Laurent | |
0-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-1 | Thomas Laurent | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Thomas Laurent - Vzájomné zápasy
29.06.20 | 1. kolo | Antoine Cornut-Chauvinc | Thomas Laurent | 6-4, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
22.11.19 | štvrťfinále | Thomas Laurent | Antoine Cornut-Chauvinc | 7-62, 6-1 | detail zápasu | M15 Sarreguemines | koberec |
17.10.19 | 2. kolo | Thomas Laurent | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25+H Rodez | tvrdý I. |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Thomas Laurent form
Antoine Cornut-Chauvinc - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
29.10.21 štvrťfinále | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
10.10.21 finále | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper 2 - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
25.01.21 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.21 štvrťfinále | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | detail zápasu |
Thomas Laurent - posledné zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 štvrťfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - skreč | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.11.20 semifinále | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detail zápasu |