ZÁPAS
16.10.22 | 1. kolo kval. | Andrew Paulson | Philip Florig | 6-2, 6-2 | Hamburg Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Andrew Paulson | Philip Florig | |
1. podanie % | 24/47 (51%) | 32/60 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/23 (74%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 12/47 (26%) |
Vyhrané body celkom | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrew Paulson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrew Paulson | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Andrew Paulson | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrew Paulson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Philip Florig | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrew Paulson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrew Paulson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Philip Florig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 | Philip Florig | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrew Paulson vs. Philip Florig - Vzájomné zápasy
16.10.22 | 1. kolo kval. | Andrew Paulson | Philip Florig | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hamburg Challenger | tvrdý I. |
Andrew Paulson form & Philip Florig form
Andrew Paulson - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Philip Florig - posledné zápasy
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 1-3, - Philip Florig - skreč | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 6-76, - Philip Florig - skreč | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. John Hallquist Lithen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Daniel Paty | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Facundo Yunis | 6-77, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
25.05.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Deney Wassermann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |