ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Andrew Paulson | Mark Owen Endler | 6-3, 6-0 | M15 Manacor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
19.11.02, 21 rokov
19.11.02, 21 rokov
Andrew Paulson vs. Mark Owen Endler - Vzájomné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Andrew Paulson | Mark Owen Endler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Andrew Paulson form & Mark Owen Endler form
Andrew Paulson - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Mark Owen Endler - posledné zápasy
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 kvalifik. | vs. Matej Panik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Jan Prihoda | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Niels Visker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Julian Peter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Alex Molcan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Javier Molino | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Alvaro Moreno Pulido | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Karl Kiur Saar | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |