ZÁPAS
22.02.21 | 1. kolo kval. | Andres Gabriel Ciurletti | Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Argentina
04.01.98, 26 rokov
14 897 $
04.01.98, 26 rokov
14 897 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.05.01, 22 rokov
26.05.01, 22 rokov
Andres Gabriel Ciurletti vs. Dmitrii Vasilev - Vzájomné zápasy
22.02.21 | 1. kolo kval. | Andres Gabriel Ciurletti | Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Andres Gabriel Ciurletti form & Dmitrii Vasilev form
Andres Gabriel Ciurletti - posledné zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-0, Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bautista Leguizamon | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Dmitrii Vasilev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-66, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 7-68, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Steudter | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 4-1, Norbert Marosik - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-74, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Yahor Slizevich | 1-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 4-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 3-0, Lev Levyatov - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 5-7, 2-5, - Dmitrii Vasilev - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Musicki | 6-0, 6-1 | detail zápasu |