ZÁPAS
10.05.21 | 2. kolo kval. | Andrea Picchione | Laelson Rodrigues | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
02.08.99, 24 rokov
02.08.99, 24 rokov
Andrea Picchione vs. Laelson Rodrigues - Vzájomné zápasy
10.05.21 | 2. kolo kval. | Andrea Picchione | Laelson Rodrigues | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Andrea Picchione form & Laelson Rodrigues form
Andrea Picchione - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Laelson Rodrigues - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Victor Alvares De Castro Rocha | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mahir Dalwani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Paul Werren | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Yitao Cao | 7-5, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ji Qi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 7-63, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Josue Guzman | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-4 | detail zápasu |