ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo | Andrea Collarini | Pietro Rondoni | 6-4, 4-6, 6-4 | San Benedetto | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Collarini | Pietro Rondoni | |
1. podanie % | 69/103 (67%) | 52/87 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/69 (65%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/34 (53%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 37/87 (43%) | 40/103 (39%) |
Vyhrané body celkom | 100/190 (53%) | 90/190 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Collarini | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Collarini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Collarini | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pietro Rondoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Collarini | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Collarini | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Pietro Rondoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Collarini vs. Pietro Rondoni - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo | Andrea Collarini | Pietro Rondoni | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | San Benedetto | antuka |
13.07.15 | štvrťfinále | Andrea Collarini | Pietro Rondoni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Italy F18 | antuka |
Andrea Collarini form & Pietro Rondoni form
Andrea Collarini - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Pietro Rondoni - posledné zápasy
M25 Sierre - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - skreč | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.21 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
14.03.21 finále | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.21 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - skreč | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |