ZÁPAS
03.05.21 | 1. kolo | Andrea Collarini | Alex Bolt | 6-2, 6-2 | Biella 5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Collarini | Alex Bolt | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/26 (81%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/56 (57%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkom | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Collarini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Collarini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Andrea Collarini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Collarini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Collarini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Collarini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Collarini vs. Alex Bolt - Vzájomné zápasy
03.05.21 | 1. kolo | Andrea Collarini | Alex Bolt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Biella 5 | antuka |
31.05.17 | 2. kolo | Andrea Collarini | Alex Bolt | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Italy F15 | antuka |
Andrea Collarini form & Alex Bolt form
Andrea Collarini - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Alex Bolt - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 2-6 | detail zápasu |