ZÁPAS
25.04.22 | 1. kolo kval. | Alvaro Guillen Meza | Jakub Ostajewski | 6-1, 6-2 | M15 Vero | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
18.01.02, 22 rokov
18.01.02, 22 rokov
Alvaro Guillen Meza vs. Jakub Ostajewski - Vzájomné zápasy
25.04.22 | 1. kolo kval. | Alvaro Guillen Meza | Jakub Ostajewski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Vero | antuka |
Alvaro Guillen Meza form & Jakub Ostajewski form
Alvaro Guillen Meza - posledné zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Torres | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-74, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-64, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Jakub Ostajewski - posledné zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Zych | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Edwardsville - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Bjorn Swenson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Filin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxime St-Hilaire | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Zan Mark Mihovec | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Brown | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Alex Kuperstein | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Sean Daryabeigi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
07.11.22 1. kolo kval. | vs. James Story | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Wyatt Demulling | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Zachary Mintz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Alexander Petrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Vega | 6-4, 1-0, Leonardo Vega - skreč | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Rein | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Kaylan Bigun | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Vos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Jett Middleton | 1-6, 6-3, 0-10 | detail zápasu |