ZÁPAS
29.07.21 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 3-6, 6-3 | Segovia Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Altug Celikbilek | Teimuraz Gabashvili | |
1. podanie % | 41/74 (55%) | 42/76 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/41 (73%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/33 (58%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 31/76 (41%) | 25/74 (34%) |
Vyhrané body celkom | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esá | 6 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 1-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 2-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Altug Celikbilek vs. Teimuraz Gabashvili - Vzájomné zápasy
29.07.21 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Segovia Challenger | tvrdý |
21.07.21 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Teimuraz Gabashvili | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Pozoblanco Challenger | tvrdý |
09.03.21 | 1. kolo | Altug Celikbilek | Teimuraz Gabashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | St. Petersburg | tvrdý I. |
10.09.18 | kvalifik. | Altug Celikbilek | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Istanbul Challenger | tvrdý |
Altug Celikbilek form & Teimuraz Gabashvili form
Altug Celikbilek - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |