ZÁPAS
14.09.20 | 2. kolo kval. | Alexandru Vasile Manole | Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | M15 Curtea | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
21.09.98, 25 rokov
13 968 $
21.09.98, 25 rokov
13 968 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
06.12.85, 38 rokov
06.12.85, 38 rokov
Alexandru Vasile Manole vs. Ilie Babinciuc - Vzájomné zápasy
14.09.20 | 2. kolo kval. | Alexandru Vasile Manole | Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
Alexandru Vasile Manole form & Ilie Babinciuc form
Alexandru Vasile Manole - posledné zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
23.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Ilie Babinciuc - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 1-2, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 5-7, 1-2, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stefan Andrei | 6-73, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-73, 4-5, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Alexandrescu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Patrui | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. George Vanghele | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Ciumac | 5-5, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Kaya Gore | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. George Botezan | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
15.06.15 kvalifik. | vs. Stephan Hoiss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Schmid | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo | vs. Sergiu Ioan Bucur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Rares Florin Mercean | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F6 - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.14 kvalifik. | vs. Andrei Patrui | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Tudor Sulea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |