ZÁPAS
09.02.20 | 1. kolo kval. | Alexandre Peyrot | Damien Wenger | 6-3, 6-2 | M15 Grenoble | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexandre Peyrot | Damien Wenger | |
1. podanie % | 31/58 (53%) | 42/81 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/31 (81%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/27 (52%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/18 (22%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 39/81 (48%) | 19/58 (33%) |
Vyhrané body celkom | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0 | ||
Alexandre Peyrot | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alexandre Peyrot | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Damien Wenger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexandre Peyrot | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Damien Wenger | |
Alexandre Peyrot | 2-2 | |
3-2 | Damien Wenger | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Damien Wenger | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
Francúzsko
15.10.94, 29 rokov
15.10.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alexandre Peyrot vs. Damien Wenger - Vzájomné zápasy
09.02.20 | 1. kolo kval. | Alexandre Peyrot | Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Grenoble | tvrdý I. |
Alexandre Peyrot form & Damien Wenger form
Alexandre Peyrot - posledné zápasy
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Paul Cayre | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Iker Alonso Munoz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Hugo Schott | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Gauthier Cappello | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Justin Eleveld | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Thomas Laurent | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-3, 3-6, 6-72 | detail zápasu |
Damien Wenger - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |